המילניום רפואה סינית | ציוד למטפלים | מיטת טיפולים | מוקסה - טיפול בצמחי מרפא
להזמנות חייגו: 03-5296969 TEVADIRECT הוא אתר הקניות של חברת המלניום המייבאת ומשווקת ציוד ומוצרים ברפואה טבעית
המלניום רפואה סינית - לוגו
 טיפול בצמחי מרפא

 

המאמר באדיבות ראן בוטניקלס צמחי מרפא http://ranbotanicals.com/

עולם הרפואה האלטרנטיבית, או בשמו המוכר יותר – עולם הרפואה המשלימה, הינו עולם רחב מאוד אשר בשנים האחרונות זוכה להכרה הרבה יותר גבוהה על ידי כלל הציבור. אם בעבר רק חלק קטן מהציבור נעזר בפתרונות של הרפואה המשלימה, כיום ניתן לראות הרבה יותר אנשים אשר נותנים סיכוי גם לתחום הרפואה הזה ומנסים שיטות שונות שלו בכדי למצוא מרפא לבעיות שונות מהן הם סובלים. כמובן, עם ההכרה ההולכת וגדלה בתחום זה, כמות המחקרים הולכת וגדלה בהתאמה וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של צמחי מרפא ושיטות טיפול אשר בהם עושים שימוש בעולם הרפואה האלטרנטיבית ובעזרתם זוכים רבים לפתרון יעיל ומהיר לבעיות שונות.

התאמה נכונה של צמחי מרפא

הבסיס לטיפול יעיל בעזרת צמחי מרפא הינו בחירה נכונה של הצמחים בהם נעשה שימוש. לכן, ישנה חשיבות גדולה מאוד לאבחון נכון ומדויק של הבעיה. מומחים אשר עוסקים בטיפולים אלטרנטיביים נעזרים באבחונים של רופאים ובאבחונים עצמאיים אותם הם מבצעים בכדי לאבחן את הבעיה בצורה הטובה ביותר ולתת לאדם את הפתרון המתאים לו. בנוסף, המטפל יקיים פגישת היכרות בה יראיין את המטופל וינסה לקבל ממנו כמה שיותר מידע על מה שהוא מרגיש ועל הבעיה עצמה, בכדי שיוכל לבצע את ההתאמה הנכונה ביותר למקרה הזו ולבחור בצמחי המרפא הנכונים לאותה בעיה.

חשיבות ההתמדה

בטיפולים אשר מבוצעים בעזרת צמחי מרפא ישנה חשיבות גדולה מאוד להתמדה בטיפול, גם אם לא רואים תוצאות באופן מיידי. לעיתים רבות, לאחר טיפול אחד או שניים לא חשים בהבדל גדול ורבים נוטשים את הטיפול בעקבות כך, דבר שאינו נכון ועלול למנוע מהם את האפשרות לפתור את הבעיה ממנה הם סובלים אחת ולתמיד. חשוב מאוד להקפיד על ההנחיות של המטפל ולהתמיד בטיפול למשך כל התקופה הדרושה בכדי לראות את התוצאות של הטיפול. בנוסף, גם במידה והטיפול לא יניב את התוצאות הדרושות, יהיה ניתן להחליף את הטיפול או לשנות את הרכב הצמחים בהם עושים שימוש בהתאם לתוצאות שכן התקבלו ובהתאם לשינויים במצבו של המטופל.

חשיבות הקשר עם המטפל

עוד דבר אשר ישפיע בצורה משמעותית על היעילות של הטיפול בעזרת צמחי מרפא הינו הקשר עם המטפל. בניגוד לרפואה המודרנית, בה לכל בעיה יש את התרופה הייחודית המתאימה לה, ברפואה האלטרנטיבית ניתן למצוא מגוון של טיפולים לבעיה אחת, כאשר לכל אדם מתאים סוג שונה של טיפול וסוגים שונים של צמחי מרפא. לכן, חשוב מאוד לשמור על קשר צמוד עם המטפל, לדווח לו על כל שינוי, לטובה או לרעה, ולשתף פעולה באופן מלא בכדי להגיע לפתרון הטוב ביותר.
חשוב לזכור כי לא מדובר בנוסחת קסם, אך אם תתמידו ותקפידו על ההנחיות תוכלו לקבל טיפול יעיל במיוחד ללא תופעות לוואי או סיבוכים שונים.

 


המאמר פורסם ע"י:     ראן בוטניקלס           בתאריך: 12\2015
סניפי הרשת:

מחסן ומשרד ראשי:
משה יתום 36 א.ת. רחובות
טל:   08-9330537
טל:   08-9330535
פקס: 08-9330536
חנות ראשית והזמנות מטפלים
קמפוס ברושים 
חיים לבנון 30 ת"א
טל:   03-5296969
אילת בראשית מוצרים טבעיים הסתת 2/3 אזור התעשיה טלפון:  08-6315542
באר שבע גיגי אקדמי הכותל המערבי 65 טלפון: 08-6279666
ירושלים טוב הטבע שטראוס 34 טלפון: 02-5340689
       
 
כל הזכויות שמורות © לחברת המלניום רפואה סינית בע"מ     |     בלוג המלניום   |  מאמרים  |  תקנון  |  מפת האתר  |  הצהרת נגישות
עקבו אחרינו באינסטגרם בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו שלחו אלינו מייל אני זמינים גם בוואצאפ נווטו אלינו עם WAZE

הרכישה באתר בטוחה ומאובטחת:
רכישה מאובטחת
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus